מוזיקה לילדים

מגוון שירים וקטעים מוזיקליים לילדים

הדוד פומפה - כל השירים

הצגה מוזיקלית לכל המשפחה, על-פי קלטת הילדים (משנת 2000) שכתבו נוגה אלגום וטל בן-בינה, בהפקת תיאטרון הרצליה ובבימוי יניב גוטוירט. ההצגה עלתה בפסטיבל הצגות הילדים בהרצליה, חנוכה 2014.

תקציר: הדוד פומפה הוא ממציא מוזר ומפוזר. מאיה היא אחייניתו הקטנה והמתוקה. היא מפחדת ממפלצות דמיוניות, כמעט כמו שהוא מפחד מילדים... אולם, יחד הם נסחפים אל עולם דמיוני וקסום, המתגלה בחצר הגרוטאות הצבעונית שמאחורי ביתו, בה הם עוברים הרפתקאות מרתקות ופוגשים יצורים מטריפים, שלא תראו בשום מקום אחר... מסע מרתק ומעשיר בעולם הדמיון, על היכולת למצוא בכל דבר פשוט דרך לעולם חדש... הצגה מוסיקלית, מצחיקה ומרגשת.

החברות של זזה - הפסקול המלא

הצגה על פי ספרה של רונית חכם ובבימוי שירילי דשא, זוכת פרס המוזיקה ופרס הבימוי בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2010.

תקציר: למכשפה זזה יש יומולדת. היא בטוחה שחברותיה המכשפות שכחו אותה אבל היא לא יודעת שהן מכינות לה מסיבת הפתעה. המכשפות מסלקות את זזה מהבית ומנסות לארגן את המסיבה, אלא שכל אחת עסוקה בשלה: סיסי עושה בלגן, פיתה לא מפסיקה לפטפט, בבה מצוננת נורא ורולה רול לא מצליחה להשתלט על העניינים. רק בעזרת ספר הקסמים יכולות המכשפות לשתף פעולה, אבל מה עושים כששודו השדון גונב את הספר ובולע את מילות הקסם? האם יצליחו המכשפות לחגוג לזזה יומולדת? איך אפשר לעשות משהו ביחד כשכל מכשפה כל כך שונה מחברתה?

?ולמה שודו השדון לא כל כך נורא כמו שחושבים

.כל הלחנים, העיבודים, וההקלטות ע"י עמית פוזננסקי, למעט השירים "חבר" ו"דבר חדש" אשר הולחנו יחד עם נוגה אלגום. 2000-2010 © כל הזכויות שמורות למחברים